Esperal Poznań-Dlaczego warto zdecydować się na leczenie Esperalem?

dodano: 2023.12.12 ważne do: 2024.12.06 wyświetleń: 69
Szczegóły ogłoszenia:
Wszywka alkoholowa to innowacyjny sposób prewencji i leczenia nadmiernego picia alkoholu. Polega ona na wszyciu małego implantu, który uwalnia substancję blokującą odczuwanie przyjemności z alkoholu. Dzięki temu osoba uzależniona traci chęć sięgać po napoje zawierające alkohol. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie potrafią samodzielnie kontrolować swojego picia i zauważają negatywne konsekwencje nadużywania alkoholu. Wszywka alkoholowa jest skutecznym narzędziem pomagającym osobom z problemem uzależnienia od alkoholu wrócić do zdrowego trybu życia. Dzięki temu zabiegowi, osoby uzależnione mogą odzyskać kontrolę nad swoim życiem i uniknąć szkodliwych skutków picia alkoholu. Oczywiście, wszywka alkoholowa powinna być traktowana jako element kompleksowego leczenia uzależnienia, obejmującego także terapię psychologiczną i wsparcie społeczne. Jednakże może ona stanowić skuteczną pierwszą krok w procesie powrotu do zdrowia. 
Kontakt
Esperal Poznań Wszywka alkoholowa
ul. Fabryczna 29/3, 61-512 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------