Tłumacz przysięgły Piotr Nowatkowski Warszawa

dodano: 2023.12.15 ważne do: 2024.12.09 wyświetleń: 68
Szczegóły ogłoszenia:
Piotr Nowatkowski to specjalista w dziedzinie tłumaczeń przysięgłych języka włoskiego, mieszczący się w Warszawie. Jako absolwent Filologii włoskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, prowadzi biuro tłumaczeń specjalizujące się w tłumaczeniach pisemnych i uwierzytelnianiu dokumentów, takich jak akty urodzenia czy odpisy z rejestrów handlowych. Dodatkowo, jako tłumacz przysięgły, Nowatkowski oferuje tłumaczenia ustne, obejmujące akty notarialne i zeznania sądowe. Oferuje również możliwość tłumaczeń online na bazie skanów lub zdjęć dokumentów. Jego profesjonalizm jest potwierdzony przez zdeponowanie wzoru podpisu i pieczęci w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, co pozwala na nadawanie tłumaczeniom pieczęci legalizacyjnej. Piotr Nowatkowski został również uhonorowany prestiżowym wyróżnieniem "Orły Tłumaczeń" w latach 2020 i 2021, co podkreśla jego wyjątkowe osiągnięcia w branży tłumaczeń.
Kontakt
Piotr Nowatkowski
ul. Władysława Broniewskiego 21/m.18, 01-780 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------