Lek Nasen-ulga dla osób z bezsennością

dodano: 2023.12.27 ważne do: 2024.12.21 wyświetleń: 71
Szczegóły ogłoszenia:
Lek Nasen zawiera zolpidem, który jest substancją czynną przepisywaną osobom borykającym się z bezsennością. Jest to popularny lek przepisywany przez lekarzy na całym świecie, ponieważ pomaga pacjentom w osiągnięciu głębokiego i spokojnego snu. Zolpidem działa poprzez wpływ na receptory GABA w mózgu, co prowadzi do zmniejszenia aktywności neuronalnej i wywołuje stan relaksacji, co z kolei ułatwia zasypianie. Lek ten jest zazwyczaj przepisywany w krótkoterminowym leczeniu bezsenności, aby uniknąć możliwych negatywnych skutków długotrwałego stosowania. Jednak lek Nasen z zolpidemem może wywoływać działania niepożądane, takie jak zawroty głowy, nudności czy ból brzucha, dlatego ważne jest przestrzeganie zaleceń lekarskich podczas jego stosowania. Długotrwałe problemy ze snem powinny być konsultowane z lekarzem, aby wykluczyć inne przyczyny i dostosować odpowiednie leczenie. 
Kontakt
Lek Nasen Bez Recepty
ul. Zyblikiewicza 16, 31-029 Kraków, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------