Impatient Studio Fotograf, Filmy Reklamowe Poznań

dodano: 2024.01.03 ważne do: 2024.12.28 wyświetleń: 69
Szczegóły ogłoszenia:
Impatient Studio to agencja fotograficzna z siedzibą w Poznaniu, oferująca szeroki zakres usług fotograficznych dla biznesu (wykonując sesje biznesowe jak i filmy promocyjne, reklamowe) i odbiorców indywidualnych. Zespół fotografów jak i operatorów realizuje zdjęcia i filmy nieruchomości komercyjnych, zdjęcia hoteli, zdjęcia centrów handlowych, zdjęcia sklepów oraz zdjęcia i filmy z drona jak i filmy reklamowe na terenie całej Polski.

Nasz fotograf w mieście Poznań i okolicach wykonuje ponadto zdjęcia biznesowe i indywidualne, zarówno zdjęcia w plenerze, jak i na terenie firmy. Obsługujemy również śluby i wesela. Uwiecznimy Twoje najpiękniejsze chwile na zdjęciach oraz filmie również z wykorzystaniem drona. Do dyspozycji Państwa oddajemy zespół 3 profesjonalistów. Wszystkie usługi fotograficzne oferowane przez Impatient Studio są wykonywane z pasją i zaangażowaniem, aby zapewnić klientom najlepszą jakość zdjęć. Impatient Studio to firma, na której można polegać, jeśli chodzi o wysokiej jakości fotografie biznesowe i nieruchomości komercyjnych oraz sesje ślubne. Zapraszamy do współpracy. Znajdziemy dogodny termin oraz dojedziemy do Twojej firmy lub na uroczystość.

Specjalizujemy się w kilku obszarach:
Zdjęcia nieruchomości naziemne i z drona:
- zdjęcia centrów handlowych
- fotografie biurowców, biur, magazynów
- zdjęcia sklepów
- zdjęcia artystyczne Fine Art

Sesje osób:
- fotografia artystyczna i portretowa
- sesje w plenerze
- sesja biznesowa w biurze

Sesje fotograficzne i film ślubny:
- zdjęcia z przygotowań Pary Młodej
- reportaż fotograficzny ze ślubu w kościele lub Urzedu Stanu Cywilnego
- reportaż fotograficzny z wesela
- filmowanie przygotowań Pary Młodej
- filmowanie ceremonii ślubu w kościele lub urzędzie
- filmowanie wesela

Filmy jak również materiał zdjęciowy wykonujemy na aparatach SONY. Obiektywy takich marek jak: SONY, Sigma, Tamron. Akcesoria oświetleniowe marki Godox oraz Newell.Zdjęcia z powietrza wykonujemy z drona marki DJI.

 
Wideo
Kontakt
Impatient Studio Fotograf, Filmy Reklamowe Poznań
ul. Ul. Wronczyńska 10, 60-102 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------