DORADZTWO EKOLOGICZNE SZKOLENIA DOKUMENTACJA EKSPERTYZY EKOEXPERT BIAŁYSTOK

dodano: 2024.01.12 ważne do: 2024.08.23 wyświetleń: 16
Szczegóły ogłoszenia:
Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. to zespół ekspertów środowiskowych zajmujących się profesjonalnym doradztwem ekologicznym, kompleksową obsługą ekologiczną firm oraz opracowywaniem wszelkich dokumentów środowiskowych przewidzianych w przepisach Ustawy Prawo Ochrony Środowiska dla firm i instytucji. Firma EkoExpert od kilkunastu lat z powodzeniem realizuje zadania związane z ochroną środowiska, zarządzaniem ochroną środowiska w firmach, zarządzaniem odpadami w firmie, zarządzaniem dokumentami i projektami ekologicznymi związanymi z poprawą efektywności energetycznej, budowaniem ekologicznego wizerunku, poprawą konkurencyjności firm w postępowaniach przetargowych, podnoszeniem kompetencji pracowników w obszarze ochrony środowiska poprzez organizowane szkolenia ekologiczne dla firm. Szkolenia ekologiczne dla firm od EkoExpert obejmują wszelkie obszary m.in. RODO, OZE, zasada konkurencyjności w projektach unijnych, gospodarka odpadami w praktyce, zasady wyliczania wysokości opłat środowiskowych, produktowych i innych, opracowywanie planów gospodarki niskoemisyjnej, projektowanie instalacji energetycznej budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej itp.
Współpraca ekologiczna z firmą EkoExpert pozwala na powierzenie realizacji zadań związanych z opracowaniem dokumentacji środowiskowej, uzyskaniem niezbędnych pozwoleń środowiskowych, zezwoleń środowiskowych, analiz, ekspertyz środowiskowych i raportów doświadczonym ekspertom środowiskowym, którzy na podstawie przeprowadzonego audytu środowiskowego dostosują zakres obowiązków środowiskowych firmy do obowiązujących aktualnie przepisów i podejmą się ich realizacji w imieniu firmy. Dokumenty środowiskowe opracowane przez specjalistę do spraw zarządzania ochroną środowiska obejmują wszelkie dokumenty wymagane przepisami, w tym w szczególności dokumenty rozliczeniowe, dokumenty sprawozdawcze oraz dokumentacja projektowa związana z projektami ekologicznymi, również z dofinansowaniem unijnym. Firma EkoExpert oferuje elastyczne formy współpracy ekologicznej m.in. kompleksową obsługę ekologiczną, przygotowanie firmy do audytu środowiskowego, uzupełnienie dokumentacji środowiskowej, uzyskanie niezbędnych pozwoleń środowiskowych m.in. zintegrowanych, sektorowych, odpadowych, rejestrację firmy w Bazie Danych Odpadowych, raportowanie do bazy KOBIZE, OPAK 1,2,3 i innych, opracowanie zgłoszeń rejestracyjnych, uzyskiwanie pozwoleń na transport odpadów, pozwoleń emisyjnych i innych. Warunki współpracy z firmą EkoExpert podlegają negocjacjom, a zakres świadczonych usług środowiskowych uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Firma EkoExpert jest uznaną na rynku firmą doradztwa ekologicznego, z licznym gronem zadowolonych klientów oraz ofertą usług środowiskowych dostosowanych do zmieniających się warunków prowadzenia firmy. Z ofertą usług środowiskowych świadczonych przez firmę EkoExpert można zapoznać się na firmowej stronie internetowej http://www.ekoexpert.com.pl lub zapytać doradcę kontaktując się z nim telefonicznie pod numerem 85 744 44 60.
 
Kontakt
EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.
ul. Młynowa 17 lok.1, 15-404 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------