Spacer z alpakami

dodano: 2022.07.08 ważne do: 2023.07.03 wyświetleń: 121
Szczegóły ogłoszenia:
Czy wiesz, że w Polsce jest możliwość wyjścia na spacer z alpakami? Praktycznie w każdym województwie znajdują się alpakarium, w których można obcować z niesamowitymi zwierzętami, jakimi są alpaki. Zwierzęta te są bardzo spokojne i inteligentne, a dobrze wychowane potrafią znosić  bardzo wiele dotyku fizycznego, dlatego polecane są w terapiach zaburzeń lękowych. 

Spacer z alpakami to świetna możliwość na urozmaicenie sobie wyjazdu w góry czy na urlop. Zabierając na niego dzieci, gwarantowane masz, że nie będą się nudzić! To okazja, która w Polsce nie jest jeszcze aż tak popularna, więc mimo tego, że alpakarium w naszym kraju jest kilka, nie każde oferuje możliwość spacerowania z alpakami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o alpakach, odwiedź naszego bloga!
Kontakt
Bulldogs
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------