Muzyka filmowa

dodano: 2022.10.25 ważne do: 2023.10.20 wyświetleń: 172
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Muzyka filmowa to niezwykły gatunek, który jest komponowany na potrzeby kina. Melodia ma na celu dodanie scenom odpowiedniego klimatu oraz atmosfery. Muzyka ta opiera się głównie na muzyce współczesnej, ale także tej z epoce klasycyzmu oraz epoki romantycznej. Co ważne i wyjątkowe - współczesne soundtracki dążą do najlepszego oddania świata który przedstawiony jest w filmie. Ze względu na to pojawia się dużo zapożyczeń oraz stylizacji, które są zgodne z miejscem oraz czasem przedstawionej historii. Dlatego też muzyka filmowa staje się coraz popularniejsza, a płyty z nią sprzedawane są w znacznych ilościach! Sprawdź ofertę już teraz i kup muzykę z twoich ulubionych filmów!
Kontakt
Fan
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------