VIBE - wypożyczalnia instrumentów muzycznych

dodano: 2023.04.04 ważne do: 2024.03.29 wyświetleń: 149
Szczegóły ogłoszenia:
VIBE to wypożyczalnia instrumentów muzycznych online. Nasza platforma została utworzona po to, żeby pomóc Ci rozwijać Twoje zainteresowania, a może nawet duży talent muzyczny. Zajmujemy się wynajmem instrumentów muzycznych takich, jak np. gitary, instrumenty klawiszowe, instrumenty dęte, wyposażenie studia bądź sprzęt do nagłośnienia. Proponujemy instrumenty wyłącznie najdoskonalszych firm, ponieważ wierzymy, że prawdziwi wirtuozi muzyki powinni móc korzystać z profesjonalnych instrumentów muzycznych. Nasza oferta jest skierowana zarówno do amatorów, hobbystów, jaki i profesjonalistów, jak i również do szkół muzycznych. Nieustannie nawiązujemy współpracę ze sklepami muzycznymi i hobbystycznymi, zainteresowanymi rozszerzeniem własnej oferty o opcję sprzedaży do firmy wynajmu, a także pozyskaniem sprawdzonego, prawie nowego sprzętu w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do zaznajomienia się z kompletną ofertą.
Kontakt
VIBE - wypożyczalnia instrumentów muzycznych
ul. Sarmacka 1, Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------