Dell ekran dotykowy

dodano: 2020.06.20 ważne do: 2021.06.15 wyświetleń: 201
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Dell ekran dotykowy to urządzenie zasługujące na szczególną uwagę. Duży ekran idealnie sprawdzi się w biurze, gdzie organizowana jest praca zespołowa. Przyda się również na salach konferencyjnych. Wyposażony w szereg innowacyjnych technologii usprawni pracę. Dell ekran dotykowy dostępny w naszej ofercie jest sprzętem używanym, ale w pełni sprawnym technicznie. Specjalistyczne powłoki zapobiegają rysowaniu i odbijaniu się na monitorze palców. Urządzenie wyróżnia się prostą konfiguracją i zarządzaniem. Dell ekran dotykowy posiada matrycę IPS i rozdzielczość 4K. Charakteryzuje się unikalną, nowoczesną konstrukcją, jest prosty w obsłudze, umożliwia korzystanie z najpopularniejszych programów i narzędzi biurowych. 
Kontakt
Komputery Markowe
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------