Lipolaser 50% + gratis zabieg RF.

dodano: 2018.07.04 ważne do: 2018.08.29 wyświetleń: 31
125 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Dotyczy wybranej części ciała: brzuch lub uda. Ograniczona ilość miejsc w promocji. Więcej o zabiegach na stronie: http://zdrowotnadieta.pl/oferta/
Najnowocześniejszy sprzęt do zabiegów odchudzających oraz wspomagających metabolizm i poprawiających funkcjonowanie oraz wygląd skóry.:
Główne działanie Radiofrekwencji (RF):
  • Zmniejsza lub usuwa Cellulites
  • Redukcja tłuszczów ciała
  • Napinanie i odmłodzenie skóry
  • Wygładzanie po liposukcji
  • Zmiana kształtu konturów
Zabiegi w zakresie częstotliwości radiowej można stosować do leczenia nadmiaru tkanki tłuszczowej na brzuchu, biodrach i udach, redukcji cellulitu i napinania obrzękniętej skóry spowodowanej utratą wagi lub ciążą.
Jak działa lipolaser?
Urządzenie emituje fale (zimny laser) które trafiają do komórek tłuszczowych. Energia ta jest pochłaniana przez tłuszcz, a tłuszcz w komórce jest rozkładany, a następnie wydalany z organizmu. Laser praktycznie pobudza rozkład i usuwanie tkanki tłuszczowej bez wpływu na otaczającą skórę i tkanki.
Zadzwoń i zamów się na wizytę:  tel. 22 225 56 95
Miejsce wykonywania zabiegów
Korkowa 24a, Warszawa
(przy stacji PKP Warszawa Gocławek)
* Normalna cena za dwa zabiegi bez promocji wynosi 500 zł. Promocja może zostać odwołana w każdej chwili bez podania przyczyny.
Kontakt
Centrum Dietoterapii i Dietetyki
ul. Korkowa 24a lok1, Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.