Pielęgnacja ciała - All-prof

dodano: 2021.08.18 ważne do: 2022.08.13 wyświetleń: 135
Szczegóły ogłoszenia:
All-Prof jest jedynym oficjalnym sklepem i dystrybutorem francuskiej marki Mary Cohr. W jego ofercie znajdują się m.in. kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała oraz produkty dla profesjonalistów. All-Prof współpracuje z salonami SPA i gwarantuje im wyposażenie, które umożliwia realizację zabiegów takich jak lifting. Sklep sprzedaje wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji ciała, kosmetyki do demakijażu, kosmetyki do nawilżania oraz takie, których zadaniem jest oczyszczanie twarzy, odmładzanie i pielęgnacja skóry wrażliwej, naczyniowej, mieszanej i tłustej. Oferta zawiera jedynie produkty renomowanych marek takich jak Mary Cohr, Beauty Image i Purles.
 
Kontakt
Pielęgnacja ciała - All-prof
ul. Polna 24, 05-816 Michałowice, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------