Żorż - przyjazny, mruczasty, domowy kot do pokochania!

dodano: 2022.10.29 ważne do: 2023.02.14 wyświetleń: 42
Szczegóły ogłoszenia:
Żorż - przyjazny, mruczasty, domowy kot do pokochania!

Jestem Żorż, a oto moja historia…Na początku lutego br. na skutek ciężkiej choroby zmarła moja Pani. Tym samym straciłem mój ukochany dom. Po tym wydarzeniu trafiłem do starszego i schorowanego małżeństwa. Pani jest po zawale ze znaczną utratą wzroku, pan po udarze, a i tak oboje z miłością mnie przyjęli (w końcu jestem kotem ich jedynej ukochanej córki). Niestety pomimo olbrzymich chęci, nie starcza im sił i zdrowia aby mną się opiekować. Obecnie to oni sami wymagają opieki, a np. podstawowa czynność taka jak czyszczenie kuwety sprawia im fizyczną trudność i ból. Dlatego naprawdę muszę zaleźć nowy dom, gdzie nadal będę kochany i będę mógł się odwdzięczyć swoim kocim byciem wśród domowników.

Jestem kotem domowym - wykastrowanym i do tej pory niewychodzącym. Po wszystkich szczepieniach, odrobaczony i zdrowy jak pokazują ostatnie wyniki badań. Jestem kotem czystym dbającym o higienę osobistą nauczonym właściwego korzystania z kuwety.
Jestem towarzyski, lubię być w centrum uwagi i sam przychodzę na kolana po drapki. Spokojnie radzę sobie podczas nieobecności opiekuna w godzinach pracy.
W swoim życiu mieszkałem i żyliśmy w zgodzie z drugim kotem (przyjacielem, którego też zabrała mi choroba) oraz z psem.
Według metryki nie jestem już małym, puchatym kociakiem, którego każdy chciałby głaskać, tulić i zabrać do domu. Jestem dojrzałym 11-to letnim kotem, ale mój wygląd, kondycja i prezencja nie wskazują na tyle. Lubię różne zabawy a jedną z moich ulubionych jest aportowanie. Nie obce jest mi także wylegiwanie się w wygodnym miejscu (to takie kocie mrrr).
Jeśli chodzi o przeprowadzkę to nie powinienem mieć problemów z aklimatyzacją w nowym miejscu, gdyż w przeszłości zmieniałem już miejsce zamieszkania, a i szukam domu niewychodzącego. Obecnie mieszkam w Piastowie k/Warszawy.
Jeżeli z jakiejś przyczyn nie możesz zaopiekować się mną to i tak możesz mi pomóc udostępniając ten post dalej swoim znajomym i innym poszukującym kociego przyjaciela.

Jeśli jesteś zainteresowany/a poznaniem mnie bliżej lub chcesz więcej się dowiedzieć o mnie śmiało skontaktuj się pod nr tel. 693 446 213.
Kontakt
Kaja
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------