Hotel dla kota Kraków

dodano: 2023.10.27 ważne do: 2024.10.21 wyświetleń: 80
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy do Nasze-Koty.com.pl, miejsca, które z pasją i zaangażowaniem dba o dobrostan Twojego kota podczas Twojej nieobecności. Jesteśmy renomowanym hotelem dla kota Kraków, który oferuje nie tylko bezpieczne i komfortowe warunki, ale także profesjonalną opiekę i mnóstwo miłości.

Nasze-Koty.com.pl to nie tylko hotel dla kota. To miejsce, w którym każdy kot traktowany jest jak członek rodziny. Nasz koci hotel Kraków zapewnia przestronne, czyste i bezpieczne pokoje, w których Twój kot będzie mógł swobodnie odpoczywać i bawić się.

Rozumiemy, że wybór hotelu dla kota to ważna decyzja. Dlatego w Nasze-Koty.com.pl stawiamy na transparentność i otwartość. Zapraszamy do odwiedzenia naszego obiektu, abyś na własne oczy mógł się przekonać o wysokim standardzie naszych usług.

Oferujemy także usługi zabezpieczeni przed gołębiami Kraków, aby Twój kot mógł bezpiecznie korzystać z balkonu czy tarasu, ciesząc się świeżym powietrzem i widokiem na miasto.

W Nasze-Koty.com.pl wierzymy, że każdy kot zasługuje na miłość, troskę i uwagę. Nasz personel to prawdziwi miłośnicy kotów, którzy każdego dnia dbają o to, aby nasi futrzani goście czuli się szczęśliwi i zadowoleni.

Odwiedź naszą stronę internetową https://www.nasze-koty.com.pl, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i zobaczyć, jak dbamy o dobrostan naszych gości.
Kontakt
FHU Eugeniusz Fiutkowski
ul. Krakowska 231, 32-051 Zelczyna, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------