Jak myśleć o sobie dobrze Stefanie Stahl

dodano: 2020.09.04 ważne do: 2021.08.30 wyświetleń: 150
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Jak myśleć o sobie dobrze Stefanie Stahl to pozycja, która musi znaleźć się w Twojej domowej bibliotece. Książka najsłynniejszej psychoterapeutki w Niemczech stała się światowym bestsellerem. Teraz możesz zamówić ją w księgarni internetowej Znak. O czym opowiada książka Jak myśleć o sobie dobrze Stefanie Stahl? Autorka skupia się w niej na samoakceptacji i poczuciu własnej wartości. Według psychoterapeutki są to cechy, które możemy zbudować sami i które zależą od każdego z nas. Ludzie, którzy myślą dobrze o sobie i innych, potrafi patrzeć optymistycznie na różne sytuacje w życiu, mają lepsze samopoczucie i cieszą się lepszym zdrowiem psychicznym i fizycznym. Zamów książkę i przekonaj się sam!
Kontakt
Znak
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------