Seksuolożki 2 Marta Szarejko

dodano: 2020.10.06 ważne do: 2021.10.01 wyświetleń: 154
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Seksuolożki 2 Marta Szarejko to najnowsza pozycja pisarki dostępna w księgarni internetowej Znak. Kontynuacja rozmów z polskimi seksuolożkami z bestsellerowej książki "Seksuolożki. Sekrety gabinetów". Na podstawie rozmów z lekarkami i terapeutkami, Marta Szarejko przedstawia najczęstsze problemy, z jakimi zgłaszają się na terapie do seksuologów polskie pary. Autorka odpowiada także na pytania, których zazwyczaj wstydzimy się zadać, czyli np. jakie zaburzenia osobowości mogą wpływać na życie seksualne, czy brak pożądania to choroba albo jakie granice Polek są często przekraczane w łóżku i jak sobie z tym poradzić. Edukacja seksualna jest bardzo ważna, dlatego warto zamówić książkę Seksuolożki 2 Marta Szarejko dla siebie, bez względu na to, w jakim wieku jesteśmy.
Kontakt
Wydawnictwo Znak
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------