Pielęgnacja twarzy i ciała - Make Up Your Mind

dodano: 2020.10.09 ważne do: 2021.10.04 wyświetleń: 144
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz fachowych szkoleń w zakresie makijażu permanentnego? A może nie masz czasu na codzienny makijaż i chcesz zdecydować się na makijaż permanentny? Skorzystaj z oferty Make Up Your Mind Pro Academy. W naszym salonie urody będącym jednocześnie centrum szkoleniowym organizujemy specjalistyczne warsztaty pozwalające zdobyć umiejętności niezbędne do wykonywania zawodu linergistki i stylistki oprawy oka. Wykonujemy także różnorodne zabiegi na twarz z zakresu makijażu permanentnego (brwi, usta, oczy), a także medycyny estetycznej (między innymi botoks, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, osocze bogatopłytkowe, nici rewitalizujące PDO) oraz stylizacji oprawy oka. Naszą specjalizacją są również zabiegi kosmetyczne, na przykład HIFU lub mezoterapia mikroigłowa.
 
Kontakt
Pielęgnacja twarzy i ciała - Make Up Your Mind
ul. Ikara 10/2/3, 81-197 Gdynia, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------