Rzęsy 2d- sprawdź już dziś Pimp My Lashes!

dodano: 2023.12.11 ważne do: 2024.12.05 wyświetleń: 74
60 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zapewnij swoim klientkom wyjątkowy look dzięki rzęsom 2D Dream Lashes skręt C Exclusivelashes. Wyselekcjonowane rzęsy, idealnie odchodzące od paska, umożliwiają łatwe tworzenie idealnych kępek do objętości. To niezastąpione narzędzie w rękach każdego stylisty rzęs!
Dream Lashes wyróżniają się nie tylko perfekcyjnym skrętem C, ale także pięknym połyskiem, niezwykłą miękkością i głęboką czerń. Twoje klientki pokochają nie tylko efekt, ale także komfort noszenia tych wyjątkowych rzęs!

 W jednej kasetce znajdziesz rzęsy pojedyncze, umieszczone na 6 paskach. To praktyczne i eleganckie rozwiązanie, które ułatwia pracę i organizację podczas zabiegu.

Jeśli już zakochałeś się w rzęsach Exclusivelashes, to koniecznie sprawdź nasze kleje, primery i cleanery! Dzięki nim każdy zabieg przedłużania rzęs stanie się jeszcze bardziej efektywny, trwały i komfortowy zarówno dla klientki, jak i dla Ciebie. Sprawdź: https://www.pimpmylashes.pl/dream-lashes-skret-c/
Telefon: 884 994 227
E-mail: pimpmylashespoland@gmail.com
ul. Gdańska 59A, 83-330 Żukowo
Kontakt
pimp
Żukowo, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------