Krawężnik przystankowy

dodano: 2020.02.24 ważne do: 2021.02.18 wyświetleń: 314
Szczegóły ogłoszenia:
Odpowiedni krawężnik przystankowy to taki, który jest trwały. Poza odpowiednią wysokością, to niewątpliwie jego najważniejsza cecha. Będzie musiał w końcu przyjmować na siebie niejedno uderzenie spowodowane przez podjeżdżające do przystanku pojazdy, albo na przykład przez pług odśnieżający zatoczkę przystankową czy graniczącą z przystankiem jezdnię. Musi to znieść bez szwanku, aby nie było konieczności przeprowadzania częstych remontów i dokonywania jego wymiany. Krawężnik przystankowy musi być także odporny na nacisk sięgający kilkunastu, czy nawet kilkudziesięciu ton. Aby był w stanie to wytrzymać, musi być wykonany z odpowiedniego materiału. Bardzo dobrze sprawdza się tu kamień naturalny o wysokiej twardości - czyli granit. Jest on także odporny na czynniki atmosferyczne.
Kontakt
Impekstir
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------