Ruszta Betonowe

dodano: 2020.08.31 ważne do: 2021.08.26 wyświetleń: 140
Szczegóły ogłoszenia:
Wytrzymałe ruszta betonowe, przeznaczone dla obory oferuje producent Zagórski. Jeśli klient zechce poznawać detale powiązane z ofertą, to wystarczy, że w tytuł formularza ogłoszeniowego wpisze: Ruszta betonowe, a handlowcy z podanej firmy zaprezentują mu spersonalizowaną propozycję sprzedażową. Ruszta ze szczelinami do tuczu świń umożliwią wykorzystanie przez całe życie świń.

Wyczyszczenie oraz sprzątanie będą odbywać się w dogodnych dla gospodarza uwarunkowaniach. Wszystkie ruszta zostały utworzone z części odpornych na substancje chemiczne, dlatego można oczekiwać ich długiej żywotności. Ruszta betonowe ze szczelinami są najpotrzebniejszym elementem w tuczarni. Nie tylko perfekcyjnie spełniają się pod kątem zaplecza technologicznego, ale też wizualnie. Trzeba zaznaczyć, że są to ruszta wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, do jakich zaliczają się też rezultaty niesprzyjających warunków atmosferycznych. Oferowane ruszta betonowe dostępne są w różnych rozmiarach.

----------------------------------

Zagórski ? Terrazzo Monika Zagórska
09-300 Żuromin, ul. Wierzbowa 10
Telefon: 696058496
EMAIL: biuro@zagorski-terrazzo.pl
 
Kontakt
Zagórski ? Terrazzo Monika Zagórska
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------