Szklane panele - AceGlass

dodano: 2021.07.22 ważne do: 2022.07.17 wyświetleń: 71
Szczegóły ogłoszenia:
ACE Glass jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, zajmującą się produkcją wyrobów szklanych. Produkujemy różne rodzaje szklanej zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej, a także kilka rodzajów szkła budowlanego. Wyróżnia nas szeroki wybór produktów, ich doskonała jakość, a także nowoczesny park maszynowy do obróbki szkła. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania, będące idealną odpowiedzią na ich specyficzne potrzeby. Zajmujemy się obróbką oraz zdobieniem szkła, a nasi profesjonalni monterzy z przyjemnością pomogą Ci zamontować zamówione u nas produkty w Twoim domu lub firmie. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, jak również firmy budowlane, dekoratorów wnętrz  i innych.

 
Kontakt
AceGlass
ul. Kamienna 6, 62-081 Wysogotowo, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------