REMBET Sp. z o. o. - producent stropów prefabrykowanych

dodano: 2023.11.11 ważne do: 2024.11.05 wyświetleń: 79
Szczegóły ogłoszenia:

Budownictwo w dużym stopniu korzysta z zaawansowanych technologii, jakie znacząco przyspieszają budowanie różnych obiektów, przy równoczesnym sporym ograniczeniu wydatków. Jeszcze niedawno stropy były wylewane głównie tradycyjnymi metodami, co były jednocześnie związane z długimi pracami przy szalunkach i potrzebą wstrzymania prac na kilka dni, oczekując na stwardnienie powierzchni. Aktualnie coraz częściej w takim charakterze są wykorzystywane płyty stropowe.

Produkuje się je jakiś czas przed montowaniem w fabrykach, precyzyjnie według rozmiarów które podał inwestor. Na miejsce dowożone są ciężarówkami, a następnie przy pomocy dźwigu kładzione w wyznaczonych miejscach. Dzięki temu cały strop może zostać wykonany przez zaledwie jeden dzień, i od razu potem można zajmować się dalszymi pracami. Coraz częściej też się korzysta z innych przygotowanych elementów, producent prefabrykatów betonowych jest w stanie zrobić w zasadzie wszystko co tylko się chce, i tego typu rozwiązania są chętnie wybierane.

+Tekst Sponsorowany+

ZAKŁAD PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWY "REMBET" Sp. z o. o.
ul. Przemysłowa 3
63-600 Kępno
NIP: 6190008395
email: biuro@rembet.pl
tel. 627824335
 
Kontakt
Rembet
Kępno, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------