Mebano.pl - lamele ścienne, lamele ażurowe, lamele na płycie

dodano: 2024.01.04 ważne do: 2024.12.29 wyświetleń: 65
Szczegóły ogłoszenia:

Proste w montażu a także mające charakter uniwersalny lamele robi marka MEBANO. Oferta jest tak bogata, iż każdy, kogo interesują lamele ma szansę znaleźć coś dla siebie. Uniwersalność lameli sprawia, że de facto wiele ludzi decyduje się na ich kupno. Mają możliwość bowiem je dostosować do licznych pomieszczeń, niezależnie od tego, czy zdecydują się na modele z których można wykonać przepierzenia, bądź z drewna.

Można otrzymać stricte taki rezultat, jakiego się potrzebuje. Kiedy klient zamierza ocieplić pomieszczenia, to może dobierać lamele drewnopodobne, natomiast kiedy chce wprowadzać trochę więcej modernizmu bądź ekskluzywności, to lamele ścienne w kolorze czarnym będą doskonałym wyjściem. Są to wyroby mające idealne cechy termoizolacyjne i posiadające cechy akustyczne. Co ciekawe, układając lamele w pozycji pionowej, da się wizualnie powiększy konkretne pomieszczenie. Producent robi je tak, że nie wymagają one jeszcze ożebrowania lub dodatkowej podbudowy na ścianach. Niezbędny jest wyłącznie trwały klej do montażu.

+Tekst Sponsorowany+

Mebano. Lamele
ul. Jęczmienna 8
63-510 Mikstat
lamele@mebano.pl
Tel.: 607915082
 
Kontakt
mebano
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------