Taśma brzegowa - remont

dodano: 2024.04.02 ważne do: 2025.03.28 wyświetleń: 61
Szczegóły ogłoszenia:
Planujesz wykonać remont podłogi lub szukasz najwyższej jakości materiałów, aby maksymalnie wykorzystać potencjał swojego domu? W sklepie internetowym insta-lator.pl znajdziesz taśmy brzegowe, które umożliwią Ci łatwiejsze wykonanie wylewek cementowych oraz anhydrytowych.

W ofercie sklepu znajdziesz taśmę brzegową z folią, taśmę dylatacyjną brzegową, a także taśmę brzegową do wylewek. Każda z nich cechuje się niską przepuszczalnością powietrza, odpornością na pleśń, a także łatwością montażu.

Sklep z techniką grzewczą insta-lator.pl to gwarancja wyboru najlepszych produktów, których jakość potwierdzona jest wieloletnim doświadczeniem w branży. Odwiedź sklep i przekonaj się sam! Doświadczony dział techniczny pomoże Ci dobrać odpowiednie produkty i służyć będzie fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji zamówienia.
Kontakt
Paco Flex Sp z o.o.
ul. Twardowskiego 23/25, 35-302 Rzeszów, woj. podkarpackie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------