Piękna szafka łazienkowa ze starego drewna

dodano: 2020.03.27 ważne do: 2023.06.25 wyświetleń: 31
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Niepowtarzalna faktura oraz kolor starego drewna wypracowany przez dziesiątki lat przez naturę nadaje naszym meblom swoistego charakteru. Oferujemy meble łazienkowe na wymiar w całości wykonane ze starego drewna lub w połączeniu z innymi materiałami.Piękna, niepowtarzalna i ekologiczna szafka ze zdjęcia została wykonana ze starego drewna sosnowego. Gruby, masywny blat stanowi ciekawe zwieńczenie lekkiej, podwieszanej konstrukcji opartej na dwóch szufladach umieszczonych po środku szafki. Wnętrze szuflad zostało wykonane z nowego drewna. 160x50 cm, całkowita wysokość: 65 cm. Całość zabezpieczona bezbarwnym lakierem matowym. Czas realizacji około 4-6 tygodni.
Kontakt
Alldeco
ul. Bluszczańska 48/30, 00-712 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------