Materace turystyczne - Exclusive Bed

dodano: 2021.07.20 ważne do: 2022.07.15 wyświetleń: 92
Szczegóły ogłoszenia:
Exclusive Bed to producent legowisk dla zwierząt. Oferta sklepu internetowe zawiera wyjątkowe legowiska dla małych i dużych psów, które powstają z wysokojakościowych materiałów w szwalni będącej własnością firmy. Asortyment sklepu obejmuje:

- legowiska klasyczne,
- legowiska ortopedyczne,
- legowiska odstresowujące,
- legowiska turystyczne.
Do produkcji legowisk ortopedycznych używana jest pianka wysokoelastyczna, jaką stosuje się przede wszystkim w materacach rehabilitacyjnych dla osób z problemami z kręgosłupem. W sklepie można wybrać legowiska dla wszystkich psów: od najmniejszych, aż do potężnych psów. Wszystkie produkty można wyczyścić w pralce. W ofercie znajdują się także materace turystyczne oraz poduszki na krzesła ogrodowe.
Kontakt
Exclusive Bed
ul. Gliniana 2, 56-400 Oleśnica, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------