Materac dla dziecka 90x160 piankowy elastyczny

dodano: 2021.09.02 ważne do: 2022.08.28 wyświetleń: 66
204 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Materac wysokoelastyczny MIKI o rozmiarze 90 x 160 cm to atrakcyjna propozycja cenowo-jakościowa. Materac został stworzony z myślą o dzieciach, u których zdrowy sen jest szczególnie ważny ze względu na wzrost i rozwój organizmu.

Materac należy do nieco twardszych - jego twardość jest określona na H2. Ma grubość 10 cm i może być użytkowany obustronnie.

W skład tego produktu wchodzi jedna warstwa 9-strefowej pianki HR i dwie warstwy pianki poliuretanowej T25. Dzięki nim materac dopasowuje się do sylwetki, działając rozluźniająco na mięśnie, a jednocześnie stanowi podporę dla kręgosłupa. Pianki nie odkształcają się, a odwracanie materaca co pół roku pozwala przedłużyć jego żywotność.

Do materaca dołączamy pokrowiec niepikowany, bezpieczny nawet dla skóry wrażliwej i skłonnej go alergii.

Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia sklepu materacemtm . pl, gdzie ten produkt można wyszukać po frazie "Miki 90x160".
Kontakt
MateraceMTMpl
ul. Małcużyńskiego 1, 63-600 Kępno, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------