Ręcznie wykonana donica z prawdziwego kamienia

dodano: 2021.12.07 ważne do: 2022.12.02 wyświetleń: 80
420 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zajmuję się tworzeniem donic. Jednym z dostępnych u mnie modeli jest Gazda - donica z betonową podstawą, ściankami zbrojonymi siatką i zdobiona naturalną korą kamienną. Donica jest wąska i ma kształt przypominający wazon. Doskonale sprawdzi się zarówno w domu jak i w ogrodzie. Zalecam sadzić w niej mniejsze rośliny typu kwiaty i byliny.
 
  • wysokość: 32 cm
  • średnica podstawy: 13 cm
  • średnica góry: 28 cm

Donica jest wykonana bardzo starannie. Jest odporna na każdą pogodę i temperaturę dzięki użyciu mocnego kleju mrozoodpornego.

Zapewniam darmową wysyłkę na terenie całej Polski. Zachęcam do sprawdzenia szczegółów oferty dostępnej na Alle gro - wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "donica Gazda" lub kliknąć w link w ogłoszeniu.
Kontakt
donicezkamieniacom
ul. Ul. Lwowska 400, 33-300 Nowy Sącz, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------