Urządzasz kuchnię? Postaw na drewniany stół rozkładany kolonialny mango!

dodano: 2023.05.10 ważne do: 2024.05.04 wyświetleń: 116
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Meble Świata to importer indyjskich mebli kolonialnych, który na polskim rynku działa już od bardzo dawna. W swoim asortymencie posiada wiele różnych mebli, w tym między innymi drewniany stół rozkładany kolonialny mango, który charakteryzuje się takimi cechami jak: 
- ręcznie robiony,
- lite drewno mango, 
- ma funkcję rozkładania, 
- naturalny odcień. 

Taki stół sprawi, że Twoja kuchnia nie tylko nabierze charakteru, ale także będzie funkcjonalnym, pięknie prezentującym się meblem.  Dzięki opcji rozłożenia stołu na co dzień zaoszczędzisz miejsca, natomiast gdy zjawi się rodzina bądź znajomi, będziesz miał pewność, że pomieści ich wszystkich. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i zobaczenia całego asortymentu! 
Kontakt
Meble Świata
Łupowo, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------