Zawias kątowy z wsuwką L+P

dodano: 2024.01.06 ważne do: 2024.07.31 wyświetleń: 19
16 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
ZAWIAS KĄTOWY Z WSUWKĄ L+P – to niezbędny komponent w branży meblarskiej, tapicerskiej oraz w wielu innych sektorach. Jego wszechstronność i łatwość montażu sprawiają, że jest on chętnie wykorzystywany przez profesjonalistów i amatorów.
Zawias kątowy z wsuwką L+P jest idealny do łączenia różnego rodzaju paneli meblowych, szczególnie w szafkach, regałach i biurkach, zapewniając stałe i estetyczne wykończenie. Umożliwia montaż drzwi, które otwierają się pod żądanym kątem, co jest szczególnie ważne w przypadku szafek narożnych. Idealny do tworzenia półek, które można regulować pod różnymi kątami, zwiększając funkcjonalność mebli.
W tapicerstwie zawias kątowy L+P znajduje zastosowanie w tworzeniu konstrukcji tapicerowanych, umożliwiając łączenie elementów w specyficznych kątach, co jest kluczowe przy projektowaniu niestandardowych mebli. Zawiasy te są także używanie do mocowania elementów dekoracyjnych w meblach tapicerowanych, co zwiększa ich estetykę i funkcjonalność.
Zawiasy kątowe są idealne do montowania paneli wystawowych, umożliwiając szybki montaż i demontaż. W AGD zawias kątowy z wsuwką L+P pomaga w łączeniu różnych komponentów, zapewniając ich łatwość obsługi. W konstrukcjach reklamowych i dekoracyjnych zawiasy te umożliwiają tworzenie unikalnych konstrukcji o różnych kątach.
Zawias kątowy z wsuwką L+P jest rozwiązaniem, które łączy w sobie trwałość, estetykę i funkcjonalność. Jego zastosowanie w meblarstwie, tapicerstwie i innych dziedzinach czyni go nieodzownym elementem w szerokim zakresie projektów.
Cena 16,00 zł/kpl
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową
Sprawdź ofertę cenową na stronie naszego sklepu internetowego:
https://kalinda.pl/pl/p/ZAWIAS-KATOWY-Z-WSUWKA-L-P/1371
Dane techniczne:
Materiał: metal
Długość: 200 mm
Szerokość: 50 mm
Grubość: 2,5 mm
Montaż: wkręty
Kolor: srebrny
Wykończenie: ocynk
Zastosowanie produktu: sofa, łóżko, pufa, tapczan, wersalka, narożnik, szafka, meble ogrodowe, oraz inne niekomercyjne.
”Witamy w Kalinda.pl – Twoim miejscu na zakupy online! Chcemy zwrócić uwagę, że kolory produktów na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych. Ta różnica jest efektem indywidualnych ustawień monitora komputera lub ekranu telefonu. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia najwyższej jakości wizualizacji naszych produktów, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Dla wygody zakupów online, wszystkie zamówienia prosimy składać bezpośrednio przez naszą stronę kalinda.pl lub kontaktując się z nami e-mailem. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do odkrywania naszej szerokiej oferty!”
Więcej akcesoriów na naszej stronie internetowej:
https://kalinda.pl/pl/p/ZAWIAS-KATOWY-Z-WSUWKA-L-P/1371
Kontakt:
Kalinda
tel: 604786509
e-mail: kalinda@kalinda.pl
https://kalinda.pl/
Kontakt
Kalinda
Mińsk Mazowiecki, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------