Gotowe mieszkania w Krakowie

dodano: 2022.11.30 ważne do: 2023.11.25 wyświetleń: 184
Szczegóły ogłoszenia:
Wawel Service to znany krakowski deweloper, cieszący się renomą i zaufaniem. Od ponad 30 lat realizuje różnorodne inwestycje - od większych osiedli, aż po kameralne, butikowe budynki mieszkalne. Doświadczenie w branży i stale udoskalana oferta, sprawiają że mieszkania wpisują się idealnie w potrzeby nabywców. Dla osób, które chcą jak najszybciej kupić i przeprowadzić się do nowego mieszkania, deweloper proponuje gotowe mieszkania w Krakowie, m.in. na osiedlu Piasta Park IV. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, zajrzyj na stronę internetową dewelopera. Poza gotowymi mieszkaniami w Krakowie, dostępne są także nieruchomości w Katowicach. Sprawdź!
 
Kontakt
Wawel Service
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------