Nowe mieszkania Lublin - makdom.pl

dodano: 2023.05.26 ważne do: 2024.05.20 wyświetleń: 155
Szczegóły ogłoszenia:
Gorąco zapraszamy Cię do Makdom - kapitalnego dewelopera, który wpisuje się w nowoczesną przyszłość Lublina. Odkryj z nami kapitalną jakość życia w oryginalnych mieszkaniach, jakie są zarówno nowatorskie, jak i przychylne dla otaczającego środowiska. Makdom to deweloper Lublin z pasją, który tworzy pionierskie mieszkania w Lublinie, odpowiedzialnie doglądając o każdy element. Nasze projekty łączą nowoczesną architekturę z funkcjonalnością, zapewniając przytulne i praktyczne przestrzenie dla naszych mieszkańców. Bez względu od tego, czy poszukujesz mieszkania dla siebie czy inwestycji, z nami odszukasz perfekcyjne rozwiązanie. Nasze nowe mieszkania Lublin są wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, jakie wpływają na wygodę i komfort codziennego życia. Zastosowanie inteligentnych systemów zarządzania domem, energooszczędnych rozwiązań i nowoczesnych materiałów budowlanych to dla nas wzorzec. Chcemy, żeby Twoje mieszkanie było nie wyłącznie śliczne, jednak również zrównoważone i ekologiczne. W Makdom cenimy różnorodność, wskutek tego proponujemy szeroki wybór metraży i układów mieszkań, jakie można dostosować do Twoich indywidualnych wymogów i preferencji.
Kontakt
makdom.pl
ul. Biskupa M. Fulmana 7, 20-492 Lublin, woj. lubelskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------