Quad dla dziecka na prezent

dodano: 2023.04.15 ważne do: 2024.04.09 wyświetleń: 123
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy duży wybór mini quadów dla dzieci z silnikami o małej pojemności od 49 CCM. Oferujemy quady sprawdzonych producentów, oferujących bezpieczeństwo oraz wysoką jakość. Dostępne są różne modele, kolory, są to nowe quady, objęte gwarancją. Posiadamy wiele modeli w magazynie, dzięki temu okres oczekiwania jest skrócony do minimum. Proponujemy quady dla dzieci od 5 lat, z silnikami dwusuwowymi o pojemności 49cm wyposażone w automatyczną skrzynią biegów.Quady dla dzieci wyposażone są fabrycznie zainstalowane ogranicznik prędkości, posiadające kilka trybów, dzięki czemu prowadzenie jest znacznie ułatwione. Oferowane modele wyposażone są w uchwyty dla pasażera oraz hamulec hydrauliczny, wyposażone są w tylne i przednie zawieszenie jak również koła terenowe, zapewniające komfort jazdy.
Quady dla dzieci są bezpieczne, posiadają wiele elementów odpowiadających za bezpieczeństwo takich jak pilot zdalnego gaszenia, zrywka bezpieczeństwa|zrywka bezpieczeństwa, zdalny pilot do wyłączenia silnika}, blokada prędkości oraz zabudowany łańcuch. Możemy wybrać model quada do wieku dziecka, jego umiejętności. Oferujemy także akcesoria takie jak kaski, buty, odzież ochronną oraz gogle.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
Mini Moto:
tel: (+48) 600 724 444
e-mail: sklep@minimoto.com.pl
Kontakt
minimoto
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------