OCHRONA ŚRODOWISKA GOSPODARKA ODPADAMI DORADZTWO ZARZĄDZANIE EKOEXPERT

dodano: 2022.05.19 ważne do: 2024.05.18 wyświetleń: 27
Szczegóły ogłoszenia:
Firma EkoExpert wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania środowiskiem w celu zapewnienia klientom najwyższej jakości doradztwa ekologicznego, usług środowiskowych, najwyższych standardów obsługi ekologicznej oraz dopasowania oferty usług ekologicznych do zmieniających się warunków prawnych prowadzenia działalności gospodarczej. Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. zapewnia klientom kompleksowe usługi środowiskowe obejmujące wszelkie aspekty działalności, włącznie z zarządzaniem odpadami w firmie. Eksperci środowiskowi z EkoExpert wykorzystują wiedzę i wieloletnie doświadczenie w obsłudze ekologicznej firm, opracowywaniu dokumentacji środowiskowej, wyliczaniu opłat produktowych, opłat za korzystanie ze środowiska, sporządzaniu wniosków o pozwolenia środowiskowe, pozwolenia zintegrowane, pozwolenia sektorowe. Specjaliści do spraw ochrony środowiska w EkoExpert opracowują wszelkie obowiązujące dokumenty środowiskowe m.in. operaty wodnoprawne, raporty oddziaływania na środowisko, oceny opłacalności inwestycji, analizy środowiskowe wielkości zanieczyszczeń. Firma EkoExpert dostosowuje zakres świadczonych usług do potrzeb środowiskowych firmy w celu ograniczenia kosztów związanych z ochroną środowiska, zapewnia konsultacje prawne, ekonomiczne i techniczne w zakresie prowadzenia działalności i ograniczenia wpływu prowadzonej działalności na środowisko.
Doradcy środowiskowi z firmy EkoExpert kompleksowo zajmują się gospodarowaniem odpadami w firmie. W zakresie zarządzania odpadami oferta firmy EkoExpert obejmuje rejestrację w Bazie Danych Odpadowych, ewidencję odpadów w BDO, wystawianie kart odbiorców odpadów, organizację oraz nadzór nad odbiorem odpadów, w tym odpadów niebezpiecznych, sporządzanie dokumentacji odpadowej w tym m.in. pozwolenia zintegrowane dla ubojni, zezwolenie na przetwarzanie odpadów dla stacji demontażu pojazdów, zezwolenie na zbieranie odpadów dla skupu złomu. Firma EkoExpert przygotowuje również raporty oceny oddziaływania na środowisko w prowadzonej działalności mającej szczególne znaczenie dla środowiska m.in. przy wytwarzaniu kruszywa, kopalin, demontażu pojazdów, prowadzeniu ubojni, prowadzenia składowiska odpadów, w tym odpadów elektronicznych, oczyszczalni ścieków itp. Firma EkoExpert zapewnia profesjonalne doradztwo ekologiczne, doradztwo biznesowe, szkolenia środowiskowe w obszarze zarządzania ochroną środowiska w firmie oraz współpracę ekologiczną przy pozyskiwaniu środków na realizację projektów ekologicznych, w tym ze środków unijnych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obsługi ekologicznej przygotowaną przez firmę EkoExpert na stronie http://www.ekoexpert.com.pl lub kontaktu z doradcą środowiskowym pod numerem 85 744 44 60. Firma EkoExpert zapewnia elastyczne warunki współpracy, możliwość reprezentowania firmy w trakcie kontroli środowiskowej, kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony środowiska oraz najwyższą jakość opracowań: raportów, sprawozdań, analiz środowiskowych.
 
Kontakt
EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.
ul. Młynowa 17 lok.1, 15-404 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------