Lekkie klapki dla dziewczynek

dodano: 2023.05.08 ważne do: 2024.05.02 wyświetleń: 121
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Klapki to buty, które charakteryzują się przede wszystkim wysokim poziomem funkcjonalności. Są one idealne dla dzieci na lato, kiedy to upał sprawia, że stopy są narażone na przegrzanie i pocenie się. Dzięki temu, że klapki dla dziewczynek posiadają otwartą część przednią, zapewniają one odpowiednią wentylację stóp, co pozwala na utrzymanie ich w suchym i zdrowym stanie. Idealnie sprawdzą się na plaży, ponieważ umożliwiają swobodne przemieszczanie się po piasku oraz wejście do wody. Doskonale nadają się również na spacery czy zakupy, kiedy to chcemy czuć się swobodnie i niekoniecznie chcemy zakładać ciężkich butów. Jeśli planujesz wakacje, to klapki dla dziewczynek powinny znaleźć się w walizce.
Kontakt
Hona Sport
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------