Odzież marki Rino&Pelle

dodano: 2022.11.28 ważne do: 2023.11.23 wyświetleń: 202
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz czegoś luksusowego, ale w dobrej cenie? Masz dość ciągłego kupowania ubrań i chciałabyś znaleźć producenta, wytwarzającego tylko wytrzymałe i dobre jakościowo produkty? Jeśli tak, to  może spodobać Ci się marka Rino&Pelle. Ta pochodząca z Amsterdamu firma, tworzy kolekcje damskie, które łączą nowoczesne elementy współczesnej mody ze sprawdzonymi materiałami, które gwarantują jakość. W kolekcjach znajdują się futra, płaszcze i kurtki, a także sukienki, spodnie czy torebki. Zróżnicowanie jest więc duże i ma się z czego wybierać!

Jeśli chcesz sprawdzić produkty Rino&Pelle, to odwiedź sklep Eye for Fashion. Znajdziesz tam szeroki wybór produktów z tej marki, które dostarczane są w całej Polsce.
Kontakt
Eye for Fashion
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------