Koszulki i bluzy z nadrukiem

dodano: 2021.02.22 ważne do: 2022.02.17 wyświetleń: 181
Szczegóły ogłoszenia:
Wszyscy znają oraz lubią koszulki - młodzi, starsi, kobiety oraz faceci. Moda na koszulki, jednobarwne, pasiaste lub pokryte nadrukami nigdy nie upłynęła i prawdopodobnie nie minie. W każdym sklepie odszukamy dobry dział jedynie z t-shirtami, w przeróżnych wzorach. Ich cena także przypadnie każdemu do gustu oraz zezwoli na kupno bez zastanowienia i rozważania nad potrzebą zakupu. Niejedna osoba w swojej szafie ma całą kolekcję drukowanych koszulek. Krótki rękaw, przyzwoicie wycięty kołnierzyk oraz napis lub też wzór który nas olśnił i nosimy nowiutką część garderoby z radością - takie koszulki z nadrukiem odszukasz na 123koszulki.pl. Jeśli nie chcemy powtarzać wzoru oraz nabywać koszulki która jest dostępna dla mas, sami możemy utworzyć swój wzór. Istnieje dużo agencji zajmujących się realizowaniem nadruków oraz sitodruku, fachowego już dekorowania garderoby, która przyjmie nasze zlecenie i stworzy nam niepowtarzalną koszulkę, wedle wykreowanego przez nas wzoru lub nadrukuje dla nas zdjęcie które chcemy ze sobą i na sobie nosić. Możliwości jest dużo, wszystko zależy od opisującej nas kreatywności oraz pragnienia.
Kontakt
MC STUDIO REKLAMOWE
ul. Narutowicza 5, 66-100 Sulechów, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------