Instalacja telewizora na ścianie w Warszawie

dodano: 2021.01.11 ważne do: 2022.01.06 wyświetleń: 174
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Profesjonalna firma mająca ponad dwadzieścia lat doświadczenia. Specjalizuje się w sprzedaży oraz instalacji urządzeń audio video. W swojej bogatej ofercie ma między innymi montaż anten satelitarnych i telewizorów w Warszawie. Stawia na rozwiązania charakteryzujące się najwyższą jakością. Swoim klientom oferuje między innymi kino domowe , a także monitoring wizyjny. Zatrudnia wyłącznie mających naprawdę wysokie kwalifikacje pracowników, którzy świetnie znają się na swojej pracy.
Jeżeli poszukujesz firmy, która zamontuje Ci telewizor lub antenę satelitarną, trafiłeś naprawdę świetnie. Wejdź na stronę www firmy i sam zapoznaj się dokładnie z jej ofertą.

kontakt:
Montaż monitorów lcd na ścianie w Warszawie
ul. Szeroka 4A
05-230 Kobyłka
tel. +48 601 249 869
email: bok1@video.com.pl
https://video.com.pl/uslugi/montaz-i-instalacja-telewizorow-w-warszawie/
Kontakt
Partners Kursy Excel
Kobyłka, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------