Profesjonalne prace na wysokości w Milanówku

dodano: 2021.01.12 ważne do: 2022.01.07 wyświetleń: 121
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Prace wykonywane na wysokościach to szczególnie wymagające zadanie. Żeby zlecenie było zrealizowane skutecznie, trzeba wyposażyć się w profesjonalny sprzęt oraz wyposażenie, chroniące pracowników przed ewentualnymi wypadkami. Niebagatelną rolę odgrywa także doświadczenie; ułatwia ono dobór właściwych preparatów oraz postępowanie zgodne z zasadami bezpieczeństwa. Alpin-Mar od lat z sukcesem działa na runku i przez cały ten czas priorytetowo traktuje kwestię bezpieczeństwa oraz utrzymywanie wysokich standardów usług. Milanówek i Pruszków to tylko kilka z wielu miejscowości, na terenie których przedsiębiorstwo wykonuje prace na wysokości. Klienci Alpin-Mar mogą liczyć na:
- ,
- wycinanie i przycinanie drzew, również w trudno dostępnych miejscach,
- montaż reklam,
- czyszczenie rynien z piasku, gałęzi, liści i igieł
- usuwanie gniazd os i szerszeni
W większości prac wykorzystuje się specjalistyczny podnośnik koszowy, zapewniający bezproblemowy dostęp do interesującego pracowników obszaru.

Kontakt:
Prace wysokościowe w Milanówku
Józefa Chełmońskiego 5
96-325 Kuklówka Zarzeczna
tel: 506 517 079
mail: alpinmar@pracenawysokosci.waw.pl
url: http://www.pracenawysokosci.waw.pl/
Kontakt
Alpin-Mar
Kuklówka Zarzeczna, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------