Wynajem podnośnika koszowego w Milanówku

dodano: 2021.01.12 ważne do: 2022.01.07 wyświetleń: 142
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Podnośniki koszowe to jedno z najczęściej wykorzystywanych rozwiązań, ułatwiających wykonanie prac na wysokościach. Urządzenia są na tyle zaawansowane, że umożliwiają dowolne dopasowanie wysokości platformy, co pozwala na łatwy dostęp również do szczególnie problematycznych miejsc. Można wymienić wiele działań, do których wykonania podnośnik koszowy jest niezbędny, np.:
- prace budowlane, np. malowanie elewacji;
- prace pielęgnacyjne, np. czyszczenie ścian budynków, czyszczenie okien i dachów, odśnieżanie dachów;
- działania przeprowadzane przez służby ratunkowe, związane z bezpieczeństwem: gaszenie pożarów;
- instalowanie reklam na wysokościach.
Tak szerokie zastosowanie sprawia, że wiele firm, jak też i osób prywatnych, zamieszkujących m.in. Milanówek i Pruszków, decyduje się na wynajem podnośnika koszowego. Taką opcję proponuje firma Alpin-Mar. Oferowane maszyny są w doskonałym stanie technicznym i regularnie przechodzą przeglądy. W efekcie klienci mogą być pewni, że podczas realizacji zadania nie pojawią się awarie i inne niespodziewane problemy. Usługi podnośnikiem koszowym dla Milanówka i Pruszkowa - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kontakt:
Usługi podnośnikiem koszowym w Milanówku
Józefa Chełmońskiego 5
96-325 Kuklówka Zarzeczna
tel: 506 517 079
mail: alpinmar@pracenawysokosci.waw.pl
url: http://www.pracenawysokosci.waw.pl/podnosnik-koszowy-wynajem/
Kontakt
Alpin-Mar
Kuklówka Zarzeczna, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------