Aranżowanie ogrodów - ZIELONO MI

dodano: 2022.06.10 ważne do: 2023.06.05 wyświetleń: 304
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
ZIELONO MI to doświadczona pracownia architektury krajobrazu, która zajmuje się planowaniem oraz aranżowaniem ogrodów oraz terenów zielonych. Z usług przedsiębiorstwa korzystają głównie klienci indywidualni. Projektowanie oraz urządzanie ogrodów skupia się na praktyczności, wygodzie oraz nowoczesnych rozwiązaniach. Klienci to w przeważnie mieszkańcy Gminy Izabelin, Stare Babice, Ożarowa Mazowieckiego oraz Warszawy. Pracownicy ZIELONO MI posiadają szeroką wiedzę i kompetencje oraz bogate doświadczenie w branży. Dla pracowni bardzo ważny jest kontakt z klientem i wspólne wypracowywanie najkorzystniejszych rozwiązań, umożliwiających urządzenie oryginalnej przestrzeni w ogrodzie.

 
Kontakt
ZIELONO MI
ul. Poniatowskiego 28, 05-080 Izabelin, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------