Szklarnia ogrodowa 300x400- Sklep ATK

dodano: 2023.04.24 ważne do: 2024.04.18 wyświetleń: 205
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Ogrodnictwo to bardzo popularna aktywność w miesiącach wiosenno- letnich. Wiele osób decyduje się na hodowlę własnych roślin, warzyw, czy też owoców. Elementem wyposażenia, który może znacząco ułatwić własną uprawę jest szklarnia ogrodowa 300x400 dostępna w Sklepie ATK. Jest to wytrzymała, stabilna stalowa konstrukcja, która doskonale radzi sobie nawet z trudnymi warunkami atmosferycznymi i chroni rośliny przed ich negatywnymi skutkami. Z kolei drzwi z obu stron obiektu ułatwiają poruszanie się i wykonywanie prac w szklarni. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem szklarni ogrodowej 300x400 w Sklepie ATK, koniecznie odwiedź stronę internetową i zapoznaj się ze szczegółami. Polecamy!
Kontakt
Sklep ATK
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------