Ekozet - bakterie do oczyszczalni

dodano: 2023.05.31 ważne do: 2024.05.25 wyświetleń: 182
Szczegóły ogłoszenia:
Masz szambo przy domu i szukasz sklepu z preparatami przeznaczonymi do nich? Sklep Ekozet posiada propozycję, której poszukujesz! Skuteczne oraz bezpieczne dla zdrowia preparaty pomogą w sprawnym funkcjonowaniu systemu. Dzięki nim pozbędziesz się zanieczyszczeń i szkodników. Dodatkowo proponujemy również biopreparaty do oczek wodnych, które pomogą zachować je w odpowiedniej czystości. W Ekozet znajdziesz między innymi aktywatory do szamb, bakterie i drożdże do szamb oraz oczyszczalni, artykuły do udrażniania rur oraz oczyszczania drenażu, a dodatkowo chemię do toalet turystycznych i środki na gryzonie oraz owady. Dodatkowo na naszym blogu czekają na Ciebie interesujące wskazówki. Zapraszamy do zaznajomienia się z całą propozycją sklepu Ekozet.
Kontakt
Ekozet - bakterie do oczyszczalni
ul. Rakowska 3/5, 42-208 Częstochowa, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------