Montaż monitoringu

dodano: 2018.06.06 ważne do: 2024.04.09 wyświetleń: 99
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza Marka zajmuje się montażem kamer przemysłowych i monitoringu. Instalujemy monitoring w domach, w fabrykach i uczelniach Posiadamy wysokie doświadczenie w tej branży. Obsługujemy Krakowie i gminach ościennych. Decyzja o telewizji przemysłowej to inwestycja na najlepsza. W odróżnieniu od sklepów czy biur, system w mieszkaniu musi być niezauważalny oraz nie psuć architektury pomieszczeń. W rzeczy samej zasadniczym kryterium musi być skuteczność nadzoru. Zajmujemy się projektowaniem specjalistycznych systemów telewizji przemysłowej, przede wszystkim dla krakowskich klientów. Duże wymagania lub dotkliwe obiekty to żaden kłopot. Dzięki nam macie pewność bezawaryjnej jakości systemu i na wypadek problemów, natychmiastowej pomocy.
Kontakt
Waldek
Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------