Montaż anten

dodano: 2018.06.06 ważne do: 2024.04.09 wyświetleń: 70
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma oferuje zakładanie systemów odbioru telewizji. Proponujemy też naprawę systemów satelitarnych i naziemnych, sprzedaż anten i urządzeń peryferyjnych, całościową obsługę, poza tym wprawne doradztwo techniczne. Nasza propozycja skierowana jest do osób fizycznych, przedsiębiorstw, instytucji grodu Kraka i okolic. Dzięki sporemu doświadczeniu i dostatecznym umiejętnościom naszych pracowników oferowane przez nas usługi zakładania anten są w światowym standardzie. Każdego dnia jesteśmy w stanie poradzić i pomóc Ci w wybraniu właściwej decyzji. Nasze instalacje produkowane są z odpornych półproduktów, mając dostępną cenę. Oczekujecie porządnej konfiguracji anteny? Zadzwoń już teraz. 
Kontakt
Darek
Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------