Diagnostyka pojazdów

dodano: 2019.09.27 ważne do: 2024.04.09 wyświetleń: 88
Szczegóły ogłoszenia:
Prowadzimy profesjonalny zakład diagnostyczny samochodów świadczący usługi w Krakowie. Zawsze pomagamy różnym ludziom w bezproblemowym korzystaniu z ich pojazdów.

Diagnozujemy całościowo ich pojazdy, żeby posiadali pewność jeżdżąc nimi. Zapewniamy kompletną obsługę warsztatową pojazdów wszystkich producentów. Szczycimy się opinią sprawnego punktu, polecanego jako fachową usługę w zaskakujących momentach.

Jesteśmy serwisem dla wieku klientów, którzy rozumieją, że udzielimy im wsparcia przy następnych awariach. Z wykorzystaniem nowatorskich metod diagnostyki radzimy sobie z niewłaściwie zdefinowanymi usterkami. Odwiedzają nas posiadacze starszych marek oraz posiadacze samochodów o skomplikowanych rozwiązaniach.
Kontakt
Stacja kontroli pojazdów ACG AUTO Kraków
ul. Ul. Christo Botewa 1F, 30-681 Kraków, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------