ZED25A40EU

dodano: 2020.02.20 ważne do: 2021.02.14 wyświetleń: 275
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Urządzasz kuchnię i szukasz sprzętów, które usprawnią Ci wykonywanie codziennych obowiązków? W naszej ofercie znajdziesz zmywarkę ZED25A40EU, która jest bardzo funkcjonalna i cieszy się dużą popularności. Dziś w wielu polskich domach i mieszkaniach to obowiązkowy element w każdej kuchni. I nic w tym dziwnego. Wiele z nas nie ma czasu, aby codziennie zmywać dużą stertę naczyń. Dlatego zmywarka ZED25A40EU jest spełnieniem marzeń! Posiada ona klasa energetyczną A+. Instalacja wolno stojąca pozwala umieścić zmywarkę ZED25A40EU w takim miejscu w jakim nam pasuje. Jest ona cicha w pracy - co jest jej ogromną zaletą. Jeśli spodobało Ci się to urządzenia - serdecznie zapraszamy do naszego sklepu Dora24!
Kontakt
Dora24
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------