Okap kuchenny Ciarko ZRC50

dodano: 2020.03.09 ważne do: 2021.03.04 wyświetleń: 254
Szczegóły ogłoszenia:
Urządzasz swoją kuchnię i szukasz sprzętu wysokiej jakości, który pozwoli Ci w pełni cieszyć się z udogodnień? Okap kuchenny Ciarko ZRC50 to sprzęt, który powinien znaleźć się nad Twoją kuchenką. Został on wykonany solidnie. Ma szerokość 50cm - jest to ważny aspekt w przypadku mniejszych kuchni, które mają ściśle określone wymiary na elementy do zabudowy. Okap kuchenny Ciarko ZRC50 ma wyciąg, który pochłania nieprzyjemne zapachy unoszące siew kuchni na skutek smażenia czy gotowania. Posiada on żarówkę, która oświetli Twoją kuchenkę. Okap kuchenny Ciarko ZRC50 posiada 3 stopnie prędkości wyciągu. Serdeczne zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Kontakt
Dora24
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------