Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Antoszewska & Malec

dodano: 2020.06.18 ważne do: 2021.06.13 wyświetleń: 300
Szczegóły ogłoszenia:
Chcesz znaleźć profesjonalnego prawnika w stolicy, który przeprowadzi sprawę rozwodową? Kancelaria adwokacka Magdaleny Antoszewskiej w Warszawie specjalizuje się w prawie rodzinnym. Prowadzimy sprawy:
 
  •     rozwodowe,
  •     o separację,
  •     dotyczące opieki nad dziećmi, ustalenia kontaktów, alimentów,
  •     związane z podziałem majątku po rozwodzie lub ustanowieniem ustrojów majątkowych małżeńskich przewidzianych przez ustawę.


Jesteśmy profesjonalistami, dlatego gwarantujemy Klientom rzetelną informację dotyczącą ich sytuacji prawnej oraz możliwości wygranej. Zapewniamy przejrzyste zasady udzielania pomocy prawnej, bez dodatkowych kosztów. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej osób prywatnych i reprezentowaniu naszych Klientów w warszawskich sądach oraz przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu.
Kontakt
Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Antoszewska & Malec
ul. Żurawia 26, 00-515 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------