Stacja dezynfekcji rąk - przejrzysz na Unicard.pl

dodano: 2020.06.24 ważne do: 2021.06.19 wyświetleń: 187
Szczegóły ogłoszenia:
Unicard zajmuje się tworzeniem produktów takich jak innowacyjne systemy kontroli dostępu, jak również funkcjonalne systemy automatyki budynkowej bądź systemy, dzięki którym jest możliwa rzetelna ewidencja czasu pracy w fabrykach. Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam oferowanie szerokiego wyboru rozwiązań, dzięki jakim, żeby zadziałała kontrola dostępu, wystarczy karta elektroniczna zintegrowana z zaawansowanym systemem. Wdrażamy też systemy parkingowe i systemy komunikacji miejskiej, system rejestracji czasu pracy i inne produkty, podążając za oczekiwaniami Klientów. W asortymencie produktów dystrybuowanych naszym Klientom umieszczone zostały również rozwiązania takie jak drukarki kart plastikowych oraz znacząco więcej. Zajmujemy się tak tworzeniem oprogramowania, jak również urządzeń. Wszechstronna kadra inżynierska, innowacyjne podejście do technologii oraz pasja są naszymi największymi atutami.
Kontakt
Bobek
ul. Ostroroga 8/3, 60-349 Poznań, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------