Bezglutenowe kaszki dla niemowląt

dodano: 2020.07.09 ważne do: 2021.07.04 wyświetleń: 277
Szczegóły ogłoszenia:
Galaretki i żelki w schematycznym wydaniu zawierają dużo składników pochodzenia zwierzęcego. W związku z tym jeżeli jesteś na diecie wegańskiej lub wegetariańskiej bądź po prostu nie pragniesz, żeby Twoje rozkosze nie wiązały się z cierpieniem zwierzaków lub w innym przypadku nie tolerujesz glutenu - posiadamy ofertę na wegańskie galaretki oraz żelki. Przygotowywane ze składników pochodzenia roślinnego, apetyczne, pozbawione sztucznych cukrów czy innych substratów, jakie nie mają nic wspólnego ze zdrowiem. Jeśli ubóstwiasz słodycze oraz szukasz ich zdrowych odpowiedników, jakie smakują analogicznie bądź odpowiedniej - serdecznie zapraszamy do wypróbowania oferty.
Kontakt
Słoniu Dariusz Kozieł
ul. Łużycka 7, 64-920 Piła, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------